Flexibilita...

Začiatok projektu nebol najjednoduchší, kancelária, výbava, nejaká ta reklama. Stretli sme mnohých nových a zaujímavých ľudí ("Všetko sa dá"), natrafili sme na veľa neprebádaných miest ("to tu máme?") a hlavne zážitky sa nám len tak množia.  

V prvom rade, sa idem teraz hneď ospravedlniť za gramatiku, slovosled a všetko čo by mohlo uraziť a pohoršiť našich čitateľov. Po dlhom čase nastalo odhodlanie ísť do toho a napísať pár slov. 

Tak poďme na to postupne.... naučili sme sa, že lak na nechty nie je len na nechty, že sprej na steny nevydrží našu zimu, že nie každému sa chce chodiť, že nákup z Číny nemusí byť práve vydarený a hlavne.... že zmeny sú na každodennom poriadku :)... prečo by sa nemali rozkopať schody, prečo by sa nemali presprejovať steny, prečo by napríklad takí vodári nemali robiť značky, ktoré sa podobajú našim. Aj my sa na všetkom učíme a hlavne skúšame našu flexibilitu, ktorá je tak požadovaná každým zamestnávateľom. Ešteže sme si sami sebe pánmi. 

Ako aj včera, príde príjemná skupina, a zrazu hľa..... nevedia sa pohnúť ďalej. A prečo? Lebo Žilina je mesto nekonečných možností a hlavne je stále v pohybe, je to mesto zmien a noviniek. A práve preto posúvame v noci ploty, chodíme po rozkopaných cestách, naháňame indície a meníme stanoviská. Lebo mesto si robí s nami čo chce. :) Takže ani my nikdy nevieme, čo bude zajtra a ako bude celá hra vyzerať. Ona sa hrá s nami, nie my s ňou. A práve pre toto nás to baví. Ak náhodou prídete hrať našu hru a niečo takéto sa vyskytne, tak sa vopred ospravedlňujeme. Proste sú okolnosti, ktoré neovplyvníme. Ale do budúcna sa posnažíme ich vyvarovať :D

Tešíme sa na teba a na celú partiu.