Povedali o nás....

Tak sme vybrali pár tých najlepších, ktoré nás nenechali chladnými :)

1) "Hru som hrala s kamoškami, bola to skvelá zábava pri ktorej sme na veľa miestach vyzerali pred ostatnými ľuďmi ako vypustené z blázinca lebo sme pobehovali hore dole s papiermi v ruke a rôznymi čudnými pomôckami :). Toľko sme sa nasmiali ako nikdy pred tým, dokonca kamoška si pri hre našla frajera keďže sme nevedeli nájsť jedno miesto v Žiline a on nám ochotne pomáhal, tak z toho vzniklo love story ktoré im trvá dodnes :). Takže, ak sa chceš zabaviť, zažiť dobrodružstvo a možno aj nejakú tu lásku, tak si ju určite zahraj,nikdy nevieš, možno tvoj Rómeo čaká práve v Žiline <3." 

----- Anonym AKA: "Júlia Kapuletová"------

 

2) "Keď mi manžel povedal, že nám objednal hru pri ktorej budeme riešiť úlohy po Žiline bola som veľmi skeptická. " Ja a behať po meste a lúštiť rôzne úlohy a hlavolamy? " Povedala som si že to je riadna blbosť, komu by sa to chcelo..??  Ale tak čo už neurobím pre pokoj v rodine. Ok, zatnem zuby, nejak to pretrpím a idem domov. Potom prišiel deň D a ja  plná "optimizmu".  Manžel vybavil skvelú partiu kamarátov, bolo nás 5 a vybrali sme sa na miesto určenia. Privítali nás 2 správne naladené baby a vtedy začalo naše skvelé dobrodružstvo, na ktoré spomíname ešte dnes. Aj keď sme boli medzi prvými, kto hru hral, bola naozaj premyslená do posledných detailov.  Zaujímavé miesta Žiliny, pri ktorých bol aj historicky popis o udalostiach, o ktorých som nikdy nepočula aj keď som rodená Žilinčanka. Na stanoviskách sa striedali logické úlohy s fyzickými. Moja skeptická nálada bola preč po prvej úlohe a veľakrát som sa pristihla, že som pridala do kroku, aby som bola prvá na ďalšom bode na mape a tešila sa, čo ďalšie tam objavím. Hra mala jedine negatívum, že keď sme ju prešli celú po 2 hodinách, tak som chcela ešte viac, kľudne až do rána. Vrelo odporúčam všetkým, aj tým najväčším skeptikom ako som bola ja.

------ Anonym AKA: Rose DeWitt Bukater"------

 

3) Somwherku som dostal od sestry ako darčekový poukaz na Vianoce, nevedela čo mi kúpiť a celkom ju to zaujalo. Išiel som na ňu s chalanmi z roboty. Zámerne sme si vybrali piatok po práci,aby sme spojili príjemné s užitočným. Každé miesto, ktoré sme rozlúštili sme museli patrične osláviť v najbližšom pohostinstve :) esteže tých úloh nebolo priveľa, lebo by sme nedošli domov po svojich :). Na niektorých miestach nám už mozgové závity nepracovali ako mali, tak sme potrebovali aj nápovedu. Celkovo hru hodnotím BIG LIKE

------ Anonym AKA: Phil ------

 

4) V živote ženy príde obdobie, keď si povie, že už má dosť indoorových aktivít typu bowling, šípky, či biliard... treba nájsť niečo nové... niečo pri čom skĺbi pohyb, precvičí myseľ a samozrejme sa neskutočne nasmeje... tieto všetky veci ponúka super projekt somewhere :) Síce som to ešte nevyskúšala, ale ženy - devy/baby, ktoré vytvorili túto zábavu poznám a poviem vám, že sú naozaj kreatívne, vtipné a určite aj nápomocné, keď si neviete dať rady. Už teraz viem, že svojich priateľov na túto hru určite dostanem... aj tých, čo tam už boli. Preto by ste nemali váhať a mali by ste vyskúšať tento skvelý outdoorový projekt.

------ Anonym AKA: Cheryl Steed ------

 

5) Vďaka hre sme spoznali mnoho nových miest, o ktorých sme ani netušili a pritom okolo prechádzame každý deň. Prinútila nás otvoriť oči a predstavila nám zaujímavé miesta a príbehy. Someweare je super strávený čas. Čas strávený so super ľuďmi, priateľmi, rodinou. Pričom tento čas môže byť aj nekonečný. Chceš si dať pivo? Prečo nie, rovno dve. A ten víťazný pocit... že waw na čo som prišla a ako som skupine pomohla... A to som si myslela že som len do počtu... Predsa to treba osláviť. Odporúčam všetkým, ktorí radi strávia zaujímavé a zábavné chvíle so svojimi blízkymi a možno aj neznámymi. Čo tak spraviť takú zoznamovačku dámy? Dámy myslím tie príjemné a určite aj trochu v dobrom šialené slečny čo nás trpezlivo čakali a sem-tam aj poradili. :)

------ Anonym AKA: Pam Byrnes ------